Firmanız için
en iyi çözümleri sunuyoruz!

Başlayın Hizmetlerimiz Takımımıza katıl !

Hakkımızda

Yol Haritamız, kalıcı olan misyonumuzla başlar. Şirket olarak amacımızı ilan eder ve eylemlerimizi ve kararlarımızı tarttığımız bir standart olarak hizmet eder.

Mayıs 2020'de kurulan ve merkezi Üsküp, Kuzey Makedonya'da bulunan Park Limited, güvenilir bir marketing şirketidir.

Böylesine çeşitli insanlardan oluşan bir grupla, yaptığımız her şeye benzersiz bir bakış açısı getiriyoruz. İyi tasarımın güçlü olduğuna, sıkı çalışmanın gerekli olduğuna ve bilinmeyeni keşfetmenin önemli olduğuna inanıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Yol Haritamızın çerçevesi olarak hizmet eder ve sürdürülebilir, kaliteli büyümeye devam etmek için neyi başarmamız gerektiğini açıklayarak işimizin her yönüne rehberlik eder.

Görevimiz

Misyonumuz, tam yığın dijital marketing hizmetleriyle işletmelerin global olarak gelişmesine ve büyümesine yardımcı olmaktır. Kuruluşların sürdürülebilir avantaj elde etmesini sağlayan yetenekleri geliştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz

Takımımıza katıl !

Alman Müşteri Desteği

Üsküp'teki fantastik ofisimizde, çok markalı bir platformda Almanca ve İngilizce konuşan oyuncularımıza yardımcı olmak için Almanca konuşan bir Müşteri Desteği arıyoruz! Park Limited olarak müşterilerimizi mümkün olan en iyi deneyimlerle etkileme konusunda çalısıyoruz.

Marketing Müdürü

Biz Marketing Müdürü arıyoruz, markamızın tanıtımını denetlemekle sorumlu olacak. Başarılı bir işe alım olarak, yeni müşterileri belirlemekten, potansiyel müşteri yaratma çabalarını desteklemekten ve reklam yöneticilerimizle promosyonlar oluşturmaktan sorumlu olacaksınız.

İçerik yazarı

Almanca konuşan İçerik Yazarı Yöneticimiz olarak Park Limited'e katılmak için mükemmel bir fırsat. Üsküp'te fantastik bir ofiste çalışmak için enerjik, Almanca konuşan bir İçerik Yazarı Yöneticisi arıyoruz.


Hizmetler

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru marketing stratejileri, ürün ve hizmetlerinizi arama motorlarında kullanılabilir hale getirmekle ilgilidir.

Marketing

İçerik marketing hizmetlerimiz işinizi büyütecek. Harika içerik, Harika e-posta içeriği ve Benzersiz ve ilgi çekici içerik

Sosyal medya marketing

Sosyal medya marketingi, belirli kitleleri hedeflemenizi sağlar.

Strateji Geliştirme

Harika bir marketing stratejisi, ürününüzün hizmetinizin kalabalığın içinden nasıl çıkmasını sağlayabileceğinizi gösterecektir.

Marketing araştırması

Hedeflenen marketing için en iyi uygulamalar, yeni bir ürünün piyasaya sürülmesine yardımcı olur

Müşteri desteği

7/24 Müşteri desteği sunuyoruz

Neden bizi seçmelisiniz ?

Yaratıcılık

Şirketinize reklam, tasarım, markalaşma, halkla ilişkiler, araştırma, müşteri desteği ve stratejik planlamada çok çeşitli bir geçmişe sahibiz. Malzemeleriniz sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda sonuç verir.

Başarı Planı

Sonuçlar istiyorsun. Bunları elde etmenin en iyi yolunun, şirketiniz, rakipleriniz, hedef pazar ve müşteri psikografisi hakkında ön araştırma yapmak olduğunu bulduk. Ancak sizi ve müşterilerinizi tam olarak anladıktan sonra bir "saldırı" planı öneriyoruz.

Detaylara dikkat

Bizi diğerlerinden farklı kılan, küçük şeylere, zaman çizelgelerine ve keskin proje yönetimine olan ilgimizdir. Takvimi ve bütçenizi yakından takip ederken yaratıcıyız.

Bize Ulaşın


Maksim Gorki 16 / 1-4, Üsküp K.Makedonya Cumhuriyeti

info@parklimited.com

Your message has been sent. Thank you!